Obelių Grupė

Tarptautinė įmonių grupė

"Obelių grupei" priklauso maisto produktų gamybos ir prekybos, nekilnojamo turto valdymo ir veterinarijos paslaugas teikiančios įmonės Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Pagrindinis veiklos tikslas – strateginis „Obelių grupės“ įmonių valdymas bei įvairių centralizuotų paslaugų joms teikimas: finansų analizės ir verslo įžvalgų, buhalterinės apskaitos, personalo, teisės, rinkodaros, kokybės ir informacinių technologijų valdymo.

MŪSŲ VERTYBĖS

Lomista Obelių aliejus Obelių majonezas Vilnius Perla Perle

Nuo idėjos iki rinkos dalies

Maistinio augalinio aliejaus importas ir gamyba, didmeninė prekyba Lietuvoje bei eksportas, prekės ženklų „Obelių aliejus“, „Obelių majonezas“, „Vilnius“, „Perla“ ir „Perle“ valdymas Lietuvoje, Latvijoje bei Švedijoje. Daugiau nei 30% maistinio aliejaus rinkos Lietuvoje, įskaitant savo ir prekybos tinklų privačių prekinius ženklus!
Mes: lankstūs, greiti ir kūrybiški ekspertai, vertinantys kokybę.

vetfarmas veterinarijos didmena

Gyvūnų sveikatai ir gerovei

Didmeninė prekyba Lietuvoje veterinarinės farmacijos produktais (vaistais, vakcinomis, biocidais, veterinarijos instrumentais), pašarais bei jų priedais gyvūnams ir gyvuliams, mobilaus malūno paslaugos, dezinfekcinės, valymo priemonės. Konsultavimas gyvūnų sveikatos ir gerovės klausimais.
Mes: patyrę profesionalai, skiriantys ypatingą dėmesį kiekvienam klientui.

bertas nams

Mes visada padėsime

Veterinarijos produktų ir paslaugų didmeninė ir internetinė prekyba Latvijoje: vaistai, vakcinos, biocidai, veterinarijos instrumentai, pašarai bei jų priedai. Atsidavusi savo darbui komanda konsultuoja gyvūnų sveikatos ir gerovės klausimais tiek veterinarijos profesionalus, tiek gyvūnų mylėtojus.
Mes: profesionalūs, pozityvūs, patikimi, sąžiningi, visada pasiruošę padėti Jums ir Jūsų augintiniams.

Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras

Veterinarijos ekspertai

Prekyba gyvūnų ženklinimo, auginimo ir gydymo produktais žemės ūkio ir smulkiems gyvūnams. Sklandus kokybiškų produktų tiekimas, lanksčios bendradarbiavimo sąlygos bei išskirtinis požiūris į savo klientą. Daugiau nei 20-ties metų patirtį turinti kvalifikuota komanda teikia profesionalias konsultacijas ir pagalbą ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms, gyvūnų prekių parduotuvėms, veterinarams bei veterinarinėms klinikoms ir vaistinėms.
Mes: profesionalūs, patikimi, veržlūs ir atsidavę savo darbui.

Kirkšnovė sodyba turizmas baidarių nuoma

Švenčių, seminarų ir poilsio centras

Dubysos regioniniame parke prie Kirkšnovės upelio pušynais, maumedžiais ir šimtamečiais ąžuolais apsuptame švenčių, seminarų ir poilsio centre laukiami norintys organizuoti įvairius mokymus, pasimėgauti gamtos harmonija ir ramybe, o gal kaip tik ją smagiai sudrumsti, įgyvendinant savo švenčių idėjas bei mėgaujantis sporto pramogomis. Galima žvejybos įrangos, baidarių, pirties ir karšto kubilo nuoma. Pobūvių salė talpina 120 žm., konferencijų - iki 100 žm., 49 miegamos vietos.
Mes: nuoširdūs, paslaugūs, rūpestingi ir orientuoti į klientą.

obeliu aliejus

obeliu majonezas

vilnius aliejus

perle aliejus

perla aliejus

vetfarmas miavit

vetfarmas krka

vetfarmas dobele

vetfarmas farmina

vetfarmas cid line

rvac bioveta

vetfarmas mervue canine feline

rvac allflex

rvac hau hau hauhau

rvac neolait

rvac antos

rvac virbac

rvac Vetoquinol

vetfarmas biochem

vetfarmas josera

vetfarmas genia

rvac salvana

rvac ukal

rvac msd animal healt