Obelių Grupė

Naujienos


"Obelių Grupės" generalinio direktoriaus pranešimas dėl veiklos Baltarusijoje ir Rusijoje

Negalime likti abejingi dėl skaudžių Ukrainos išgyvenimų bei susiklosčiusios situacijos. Todėl visa „Obelių grupė“ yra pasiruošusi padėti kuo tik gali!
Svarbu išreikšti ir savo poziciją, todėl visoje Lietuvoje rengiamos įvairios palaikymo akcijos. Obelių Grupė prisideda prie to taip pat:
  1. Mes stabdome rusiškų ir baltarusiškų prekių pirkimą.
  2. Stabdome mūsų įmonės veiklą Baltarusijoje.
  3. "Obelių grupės gerumo fondas" skiria 20 000 eur paramą organizacijai „Blue yellow“ padedančiai kariams, kovojantiems Ukrainoje.
  Pagalbą teiks ir kitos "Obelių grupei" priklausančios įmonės:
  • Kirkšnovės resort pasiruošę apgyvendinti nuo karo pabėgusius Ukrainos gyventojus;
  • WELLVET veterinarijos klinikos nemokamai suteiks pagalbą pabėgusių ukrainiečių gyvūnams;
  • Obelių produktai aukoja maisto produktus labdaros organizacijoms, teikiančioms maisto davinius ukrainiečių šeimoms;
  Kviečiame padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams, nukentėjusiems ir sužeistiesiems.

  Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!


Mes šiandien šventėme PYRAGŲ dieną

Obelių grupės gerumo fondas nuoširdžiai dėkoja visiems kulinarams ir geros valios kolegoms už šypsenas ir gerumą! Paaukoti pinigai nukeliaus į VšĮ „Auksinė kumelytė“ ir prisidės prie jų vykdomos žirgų terapijos.

RVAC atšventė 28-ąjį gimtadienį

Spalio 14 dieną „Respublikinio veterinarijos aprūpinimo centro (RVAC)“ atšventė 28-ąjį gimtadienį.

Šiemet šventė buvo ypatinga, nes RVAC džiaugėsi ne tik dar vienais gausiais patirčių ir tobulėjimo metais, bet ir padidėjusiu kolektyvu. Ta proga visa komanda turėjo aktyvią, kupiną pramogų dieną bei vakarą su staigmenomis ir žaidimais. Gimtadienio sveikinimų „RVAC“ sulaukė ir iš viso „Obelių grupės“ kolektyvo. Visi mėgavosi gardžiu tortu bei smagia draugija.


„RVAC“ švęsdamas pokyčius organizuoja konkursą

„Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras (RVAC)“ veiklą vykdo nuo 1993. Per 28 metus įmonė sėkmingai augo ir tobulėjo, kol užsitikrino lyderio pozicijas rinkoje. Siekis ir toliau sėkmingai plėstis ir vystyti verslą – veiksniai, skatinantys priimti svarbius sprendimus ir nebijoti permainų. „Obelių grupei“ priklausantis „RVAC“ ir kita šiai įmonių grupei priklausanti bendrovė „Vetfarmas“ nutarė išsigryninti veiklas. Praėjusį pavasarį „RVAC“ nusprendė specializuotis tik į galvijų ūkius ir taip atskyrė savo naminių gyvūnų skyrių ir perleido jį „Vetfarmui“. Šį rugsėjį, norėdami dar labiau sustiprinti pozicijas gyvulininkystės sektoriuje, „RVAC“ perėmė iš „Vetfarmo“ agro padalinį, o kartu ir agro produktų krepšelį bei tiekėjų tinklą. „RVAC“ kolektyvas pasipildė 9 nariais, kurie po mokymų sėkmingai įsiliejo į komandą. Didesnės komandos privalumas, kad jos nariai keičiasi tarpusavyje naudinga informacija bei sukaupta patirtimi, taigi gali išspręsti bene visus ūkiuose kilusius klausimus. Šia džiugia proga „RVAC“ organizuoja konkursą, kurio metu 3 pirkėjai galės laimėti puikias aukšto slėgio „Karcher“ plovyklas, o vienam laimingajam atiteks puikus CFMOTO keturratis! Konkurse dalyvauja visi perkantys prekių už 500 eur* (+PVM) ar daugiau ir užregistravę sąskaitos nr. www.rvacloterija.lt, nuo spalio 1 d. iki lapkričio 14 d.. (*Negalioja įsagų užsakymams).

Pokyčiai įmonėje ūkininkams išėjo į naudą

Siekis augti ir toliau sėkmingai vystyti veiklą – pagrindiniai veiksniai skatinantys pokyčius. Laikraštyje „Valstietis“ publikuojamas straipsnis, kuriame „Respublikinio veterinarijos aprūpinimo centro (RVAC)“ direktorius Robertas Stoškus dalinasi naujienomis apie įmonės permainas, jos veiklą bei ateities planus. Visą straipsnį skaitykite:https://rb.gy/vom5du.


Susipažinkite su mūsų kokybės vadove Viktorija, kuri atsakinga už aliejaus kokybės kontrolę!

Viktorija sako „Aliejaus kokybės patikra prasideda dar nepatekus žaliavai į gamybą. Pirmiausia tikriname tiekėjus, o toliau vykdome bandinių tyrimus bei degustacijas. Taip stengiamės užtikrinti kokybišką ir saugų aliejų”.

Viktorija taip pat įsitraukus į naujų produktų kūrimą, todėl būkite pasiruošę naujiems aliejų skoniams ir potyriams!


Susipažinkite su Sauliumi,

„Obelių“ aliejaus gamybos vadovu, kuris jau 15 metų yra atsakingas už aliejaus gamybos organizavimą, koordinavimą ir optimizavimą.

Saulius pasižymi tokiomis savybėmis, kurios reikalingos geram gamybos vadovui: komunikabilus, tikslus bei greitai ir operatyviai reaguoja į atsiradusius sunkumus.